Жителі Чукалівки оголосили недовіру депутатам і просять земельну комісію не повертати землю у власність сільської ради

Про це сьогодні йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, передає Станіславське ТБ.

Відтак, у 2011 році сільська рада Чукалівки передала у користування Івано-Франківській обласній раді 5 га землі для будівництва спорткомплексу. Але з того часу ніяких будівельних робіт так і не проводилося. Тільки розробили проект і все, на цьому усі роботи призупинилися.  

Сьогодні сільська рада звернулася до обласних депутатів з проханням повернути землю. Мовляв, її віддадуть на потреби учасникам АТО.

На засіданні комісії депутат Святослав Никорович запропонував зняти це питання з порядку денного, оскільки йому телефонували люди із села Чукалівка і кажуть, що ці землі підуть не учасникам АТО, а наближеним до сільської влади людям. Нібито, після смерті сільского голови, у жителів до депутатів виникла недовіра. Никорович запевняє, землю варто залишити у користаванні обласної ради і при потребі самим видавати учасникам АТО.

Читайте також: На Івано-Франківщині попрощалися із сільським головою, що помер від онкохвороби.

Натомість, позиція жителів села, які присутні на комісії різна: одні кажуть, що селяни дійсно підтримують повернення території у власніть сіьскої ради, оскільки молоді сім’ї не мають де будувати житло. Інші навпаки переконані, що якщо все ж є можливість, то варто побудувати спортивний комплекс. 

Члени комісії кажуть, що не проти повернути землю сільській раді, але при умові, що її дійсно роздадуть учасникам АТО. Тому прийняла рішення рекомендувати сесії облради не передавати землю назад сільській раді, до того часу, поки не буде розроболено детальний план використання землі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську відзначили 25-річну співпрацю мальтійців Прикарпаття та Німеччини. ВІДЕО
Наступна : На Прикарпаття з теплих країв повертаються лелеки. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×