Жінки у ВРУ: 8 красунь українського парламенту. ФОТО

Серед 450 депутатів Верховної Ради України VIII скликання 399 чоловіків і 51 жінка. Однак жінки-парламентарії займають важливе місце під куполом.

Обозреватель представляє найкрасивіших депутатів українського парламенту за версією Сегодня.ua.

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ

У парламент відома співачка проходила під четвертим номером Радикальної партії. Огнєвіч очолює підкомітет з питань творчої діяльності, мистецтв, культурно-просвітницької політики Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

За всю сесію депутат всього лише чотири рази виступала в залі, зареєструвала п’ять проектів законів та подала один депутатський запит.

ОЛЕНА КОШЕЛЄВА

25-річна харків’янка (13-й номер у списку Радикальної партії) до обрання народним депутатом працювала адміністратором в ресторані. За її ж словами, Олег Ляшко зауважив Кошелєва завдяки її постам в соцмережах. Вона запам’яталася в перший же день роботи Верховної Ради VIII скликання, прийшовши в парламент в шикарній шубі і не зумівши відповісти на питання журналістів про форму державного устрою України.

У парламенті Кошелєва є головою підкомітету з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

За минулу сесію парламенту Кошелєва зареєструвала 22 проекту закону, внесла дві правки в інші проекти і не подала жодного депутатського запиту. Виступала перед депутатами лише тричі.

На Кошелєву працюють 15 помічників, з них двоє – за трудовим договором на постійній основі, решта – волонтери.

ВАЛЕРІЯ ЄГОРОВА

Нещодавно Валерія Єгорова потрапила на перші шпальти газет. Помощніща депутата-радикала Сергія Скуратівського є засновником і керівником ГО “Молодіжна перспектива”. Валерія вдало поєднує гламур і політику.

ТЕТЯНА ДОНЕЦЬ

Була депутатом Шевченківської районної у місті Києві ради V скликання (2006-2010рр.) І депутатом Верховної Ради VII скликання. У Раду пройшла під номером 20 партії “Народний фронт” і є членом фракції політсили.

Основна сфера політичної діяльності Донець – медицина і охорона здоров’я, також вона займається питаннями приватизації. Донець є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та членом Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

За час сесії вона зареєструвала сім проектів законів, більша частина яких стосувалася питань медицини, відправила один депутатський запит, але перед депутатами не виступала.

ОЛЕНА СОТНИК

Депутат “Самопомочі”. На момент обрання була виконавчим директором адвокатського об’єднання “Адвокатська група” Солодко і партнери “. Займалася громадською діяльністю, була адвокатом Небесної сотні, учасницею центру безкоштовної правової допомоги для постраждалих під час подій на Майдані, а також входила до складу команди реанімаційному пакету реформ.


У парламенті вона є секретарем Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, а також головою підкомітету з питань адаптації українського законодавства до законодавства ЄС, забезпечення його відповідності зобов’язанням України в рамках Ради Європи та оцінки відповідності законопроектів міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції. Є членом Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Веде активну політичну роботу – 40 виступів у залі, 13 депутатських запитів, 36 зареєстрованих проектів законів та 25 правок до різних проектів протягом однієї сесії Ради.

СВІТЛАНА ЗАЛІЩУК

Пропрезидентську фракцію партії “Блок Петра Порошенка” в парламенті представляє журналіст і громадський діяч Світлана Заліщук, 18-й номер партійного списку. На момент обрання народним депутатом 32-річна Заліщук була виконавчим директором громадської організації “Центр UA”.


У Верховній Раді VIII скликання вона очолює підкомітет з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Також Заліщук є членом Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань майбутнього та заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

За час роботи в Раді Заліщук сім разів виступала в сесійній залі, зареєструвала 37 проектів законів і подала сім депутатських запитів.

ВІКТОРІЯ СЮМАР

37-річна Вікторія Сюмар, сьомий номер “Народного фронту”, заступник голови депутатської фракції політсили. До отримання мандата Сюмар працювала в ЗМІ, займалася громадською діяльністю, викладала журналістику в КНУ ім. Т.Шевченка. У роки президентства Віктора Ющенка (2005-2010рр.) Сюмар була членом громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, а також членом Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при президенті Украіни.После втечі президента Віктора Януковича, в.о. президента Олександр Турчинов призначив Сюмар заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Цей пост вона покинула на початку червня 2014 року.

У Верховній Раді VIII скликання Сюмар очолює Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики.

За час минулої сесії парламенту Сюмар більше 80-ти разів виступала перед депутатами, зареєструвала 43 проекту закону і відправила чотири депутатських запити.

ОЛЕНА ШКРУМ

Юрист-міжнародник з трьома вищими освітами, в тому числі в Сорбонні та Кембриджі, 27-річна Олена Шкрум. За плечима Шкрум не тільки навчання, а й стажування у Великобританії, Канаді, юридична практика в Парижі.

У Верховну Раду Шкрум пройшла п’ятим номером у списку ВО “Батьківщина”. Є членом фракції політсили, очолює підкомітет з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

За час роботи скликання Олена зареєструвала проектів законів 40, написала 14 депутатських звернень та більше 20 разів виступила в сесійній залі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську відкрилась виставка живопису Ігоря Хміля
Наступна : Британські музиканти зняли кліп із козаком у головній ролі. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×