Земля на території колишнього шкірзаводу в Франкіську не забруднена

 

На початку червня 2015 року депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Адамович виголосив депутатський запис стосовно стану ґрунтового покриву земельної ділянки за адресою: вул. Левицького, 8 (територія колишнього шкірзаводу), повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на “Галицький кореспондент”. 

Через деякий час Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області повідомила: на виконання доручення Івано-Франківської прокуратури міська рада створить комісію, в яку “планується залучити” спеціалістів Держекоінспекції області, Держсанепідемслужби та УМВС з метою перевірки на наявність “небезпечних речовин в ґрунтовому покриві на території колишнього шкірзаводу”.

І ось у вересні обласна Держекоінспекція повідомила: на території шкірзаводу комісія виявила звалище побутових відходів. Інспектори також відібрали проби ґрунтів. Їхній аналіз не виявив перевищення забруднюючих речовин.

Однак фахівці відзначають: висновок державної екологічної експертизи про документаціюз  перепрофілювання або консервації цього підприємства відсутній, а це суперечить вимогам чинного законодавства.

У обласній Держекоінспекції запевнили, що видали відповідну вимогу підприємству “Спілловер”, аби усунути ці порушення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У США відкрили перший в країні пам’ятник “Небесній Сотні”
Наступна : Порошенко на Нацраді реформ намагався завалити закон про держслужбу, підтриманий ЄС

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×