Заступника міністра охорони здоров’я не пустили в харчоблок туберкульозного санаторію в Яремче

Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Василишин, сьогодні, 16 січня,  відвідав Прикарпатський кістково-туберкульозний санаторій Яремчанської міської ради, який підпорядковується Міністерству.

Про це він повідомив під час  робочої наради із головним медиком Прикарпаття Мироном Матейком, ректором Івано-Франківського медуніверситету Миколою Рожком, представником обласної комісії із питань охорони здоров’я Манолієм Піцуряком, заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком та головними лікарями Прикарпаття, передає Станіславське ТБ з посиланням на Галицький Кореспондент.

«Я сьогодні приїхав в Яремче в туберкульозний  і жахнувся. Снігу там нападало більше, ніж тут і його навіть ніхто не думає чистити – це при тому, що в них є свої двірники.  Ми йдемо по тому снігу, понамочували свої дорогі мешти, снігу поналазило в шкарпетки, а головного лікаря не було і так його й не дочекалися», – обурився Роман Василишин.

Крім того, він зазначив, що його не пустили в харчоблок, де їдять діти.

«Переді мною стала бабуся груддю вперед і не пускала в харчоблок. Я все знаю, що там твориться, але це ж наші діти… Передайте там “Привіт”, бо я навіть не дочекався цього лікаря. Царі там собі, ніхто там не має контролю…», – підсумував Василишин.

Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, в Івано-Франківську перебуває заступник Міністра МОЗ України Роман Василишин. За його словами, на Прикарпатті найгірша ситуація із смертністю вагітних жінок.

Також він висловив незадоволення з приводу рівня післядипломної освіти лікарів, які купують “знання” за гроші.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кримінальний огляд тижня на Прикарпатті. ВІДЕО
Наступна : Пістолет, вилучений у бійця ПС на Драгобраті, був викрадений з франківського СБУ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×