Замість палаток в центрі Івано-Франківська побудують торговий центр в стилі старого Станиславова

Новий торговий центр по вулиці Дністровській буде побудовано у стилі старого Станиславова.

Про це розповів власник приміщення, керівник ТОВ “Торговий сервіс” Ігор Халаменда, передає Станіславське ТБ з посиланням на сайт “Побудовано в Івано-Франківську”.

Перед затвердженням документації і отриманням декларації, для цього об’єкту розробили два проекти, які були ідентичні по всіх параметрах, окрім зовнішнього вигляду, стилю та оформлення фасаду.

Перший проект передбачав зведення будівлі в сучасному і популярному стилі для подібних обєктів будівництва.

Другий проект запропонував створити майбутній торговий центр з дотриманням стилю міської історичної архітектури. Він і отримав кінцеве погодження в Департаменті архітектури.

 

За словами керівництва ТОВ «Торговий сервіс», другий проект обрали не випадково. Власник фірми Ігор Халаменда пояснив, що не хотів зводити типовий скляний торговий центр. Тому адміністрація ринку постаралася, щоб будівля виконувала і своє функціонального призначення, і доповнювала історико-архітектурний ансамбль історичного середмістя.

«Ми сюди переведемо підприємців, які зараз торгують на площі перед продуктовим ринком. Місто розвивається. Сучасний торговий центр замість палаток це плюс для міста. Я можу помилятися, але моя думка така: будь-який новий побудований об’єкт, якщо це центральна частина міста, повинен відповідати загальному стилю. На нього має бути приємно дивитися. Порівняйте два проекти. Тут очевидно, як має виглядати об’єкт будівництва в центрі міста. Я думаю, що Івано-Франківськ отримав дуже потужну архітектурну спадщину. Псувати її не можна», – вважає керівник центрального ринку Ігор Халаменда.

На об’єкті уже звели два поверхи і зараз працюють над даховими опорами. Новий торговий центр, який відповідатиме стилю франківської історичної архітектури, планують презентувати уже наступного року.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Українські лікарі вперше імплантували пацієнтові механічне серце
Наступна : Лише за липень прикарпатці здали у поліцію 16 незареєстрованих одиниць зброї

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×