Замість лавочок вантажівки: в Івано-Франківську супермаркет захопив у жильців двір

В Івано-Франківську, шешканці будинку вулиці Чорновола, 98, скаржаться на місцевий супермаркет, який використовує їхню прибудинкову територію. Так, на подвір’я постійно приїжджають фури, які привозять товар.

«За день, трапляється, заїздять до 20 вантажівок, особливо в ранковий час. Спати просто неможливо.  Я вже не говорю про те, що коли фури розвертаються, вивертають асфальт. Дорога розбита, за дітей страшно, вони ж тут гуляють щодня», – розповіла жителька будинку Алла.

За словами мешканців,  це триває вже кілька років. Люди обурюються, адже вони не мають ані газону, ані лавочок, ані дитячого майданчика. А все тому, що один з супермаркетів облаштував собі на прибудинковій території місце для розвантаження та завантаження вантажівок, передає Станіславське ТБ посилаючись на ГК.

«Ми вимагаємо, щоб завіз товарів був з тильного боку будинку, а представники супермаркету відремонтували прибудинкову територію», – обурюються мешканці, доводячи, що на їх боці й законодавство.

Ще минулого року вони одержали лист від міської ради, в якому чітко йдеться про те, що «завіз товарів з боку двору житлового будинку, де розміщені вікна та виходи в квартири, суперечить  п.55 санітарних правил для підприємств продовольчої торгівлі 5781-91».

Відтак, ще у вересні 2015 році керівництву супермаркету було «рекомендовано не проводити відгрузку товарів з боку двору житлового будинку та вирішити дане питання у відповідності до вимог санітарного господарства».

Разом із тим, 4 березня 2016 року на «місце розбрату» навідувалися й франківські поліцейські. Вони написали звернення до генерального директора ТзОВ «ПАККО холдинг» із вимогою забезпечити умови щодо безпеки дорожнього руху під час розвантаження транспортних засобів, які доставляють товар у магазин «Вопак».

Відтак, представники супермаркету повинні були вжити відповідні заходи до 4 квітня. Втім, жодного натяку на вирішення проблеми так і не відбулося, що, згідно зі статтею 188 КУпАП, є адміністративним правопорушенням.

Відреагувала адміністрація супермаркету тільки у четвер, 7 квітня, коли мешканцям Чорновола, 98  запропонували зустріч у вечірній час для вирішення наболілого питання. О 18 годині до понад десятка людей таки вийшли представники «Вопака».

Суперечка тривала понад годину. Зрештою, представники супермаркету запропонували, як варіант, перенести завіз товару з тильного боку будинку (поруч із головним входом). Втім, для цього порадили мешканцям протягом кількох днів будинку зробити колективне звернення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Боєць АТО з Івано-Франківщини потребує допомоги для термінового лікування
Наступна : Сьогодні на Івано-Франківщині штормитиме

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×