socico

За зменшення частки української музики “Радіо “Шарманка” оголошено попередження від Нацради

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення “оголосила попередження” компаніям “Аспера 2011″ (логотип “Ескулап-TV) і “Радіо “Шарманка”  (позивні “Любимое радио”). 

Як зазначається на сайті Нацради, телеканалу “Ескулап-TV” оголошено попередження у зв’язку з тим, що мовник не виправив порушень, що стали підставою для застосування до нього такої самої санкції в лютому цього року. 

Проведені Національною радою у квітні та липні моніторинги мовлення каналу знову зафіксували, що фактичні показники мовлення не відповідають обсягам, зазначеним у ліцензії. Так, зменшено обсяг вітчизняних програм та категорії «інше» і збільшено обсяг іноземних, розважальних програм та фільмопоказу.

До «Радіо «Шарманка» санкцію «оголошення попередження» застосовано через порушення ним частини першої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки частка музичних творів українських авторів та виконавців у загальному обсязі мовлення становила 15,8%. Йдеться про ефір ліцензіата на частоті 102,1 МГц 2 липня у  м. Бердянську Запорізької області. Компанії дано місяць на усунення порушень.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Городенківському районі трапилось ДТП: автівка врізалась у дерево
Наступна : У центрі Івано-Франківська “Ревізор” Вадим Абрамов роздавав автографи дітям

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×