За рік прикарпатці сплатили майже 2 млрд гривень податків. ІНФОГРАФІКА

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні-листопаді 2015 року надійшло 1920,2 млн. гривень податкових платежів, що на 327,1 млн. гривень більше  ніж у відповідному періоді минулого року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, сьогодні його питома вага в загальних надходженнях становить 51 відсоток. Загалом за 11 місяців поточного року до зведеного бюджету надійшло 1321,2 млн. гривень, що більше на 231,4 млн. гривень в порівнянні з минулим роком. Однак, у зв’язку з законодавчими змінами щодо розподілу ПДФО до місцевого бюджету цього платежу надійшло 973,3 млн. гривень – на 112,2 млн. гривень менше ніж минулоріч, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ДФС.

 

 

 

 

 

Наступними за рівнем надходжень стали: плата за землю – 245,2 млн. гривень, що на 64,2 млн. гривень більше ніж у відповідному періоді минулого року, акцизний податок з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів – 202,9 млн. гривень.

Збільшились надходження по єдиному податку – 205,2 млн. гривень, що на 59,6 млн. гривень більше;  екологічному податку – 165,1 млн. гривень, що на 90,0 млн. гривень більше.

За користування лісом, надрами й водою прикарпатці заплатили до бюджету майже 43 млн. гривень. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 26,3 млн. гривень. За використання надр місцеві бюджети отримали 9,2 млн. гривень та за спеціальне використання води 7,5 млн. гривень.

Крім того, місцеві бюджети  поповнились 24,2 млн. гривень за рахунок плати  за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та 1,5 млн. гривень туристичного збору.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські активісти збирають подарунки для малечі із сиротинців.ВІДЕО
Наступна : Туреччина зняла ще одне надихаюче відео про ЗСУ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×