За повірку лічильників франківці повинні сплачувати від 25 до 40 грн – ТКЕ

Мешканці Івано-Франківська зобов’язані сплачувати від 25 до 40 гривень за повірку свого лічильника.

Про це повідомляє прес-служба КП “Теплокомуненерго”.

Послуга з повірки квартирних лічильників відповідно до чинного законодавстваповинна бути розрахована і включена до тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем). Оскільки тариф на відповідну послугу для КП «Івано-Франківськ водоекотехпром» не встановлений, а також дані витрати Національною комісією, яка здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, не включено до тарифу на централізоване водопостачання і водовідведення, керуючись роз’ясненням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг, так як квартирні прилади обліку холодної води є власністю споживача, оплата цих послуг має здійснюватися споживачем окремим платежем згідно з укладеним договором між ним та виконавцем або спеціалізованою організацією, – йдеться у повідомленні.

Згідно рішення МВК №504 від 21.10.2008р. вартість повірки одного лічильника складає 25 грн, а демонтаж на повірку, транспортування та монтаж після повірки – 40 грн.

Варто зазначити, що КП “Івано-Франківсьводоекотехпром” не виконує повірку, а лише організовує роботу з демонтажу-монтажу та підготовки лічильника до повірки, при цьому підприємство не забороняє споживачу самостійно виконати дані роботи. У такому випадку, необхідно лише викликати техніка з обліку по тел. 15-88 або 75-92-84 для зняття пломби з лічильника та оформлення відповідного акту. Повірка безпосередньо здійснюється спеціалістами ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».

У разі невиконання повірки, покази лічильника до уваги не беруться, а нарахування за надані послуги здійснюються за нормами споживання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Туреччині коломиянка отримала перше місце в конкурсі моделей. ВІДЕО
Наступна : Оприлюднено прізвища дев’яти звільнених українських бійців

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×