За півроку івано-франківці сплатили близько 100 млн грн військового збору

За січень-серпень поточного року платники податків спрямували на підтримку армії  97,7 млн. гривень військового збору. З них у серпні 2015 року до держбюджету надійшло 12,6 млн. гривень даного збору, що на 6,8 млн. грн. більше за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в управлінні оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, згідно зі змінами до Податкового кодексу, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно розширено базу оподаткування військовим збором, відтепер оподаткуванню підлягають всі доходи визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім зарплати та прирівняних до неї виплат, відносяться орендна плата, з чистого доходу ФОП, який перебуває на загальній системі оподаткування, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить – 1,5% від об’єкта оподаткування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Активіст вимагає ректора ПНУ перевірити психічний стан викладача
Наступна : Наступного року замість внутрішніх паспортів українці отримають ІD-картки

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×