За минулий рік прикарпатські промисловці реалізували продукції майже на 20 млрд гривень

Підприємствами області за січень–листопад 2015р. реалізовано промислової продукції на 30млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 19,3 млрд.грн.

У структурі реалізації 56,3% становила продукція переробної промисловості, 35% – підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 8% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,7% – водопостачання, каналізації, поводження з відходами, передає Станіславське ТБ з посиланням на головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Майже 86% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, хімічних речовин і хімічної продукції.

Питома вага області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,2%, що відповідає 13 місцю серед регіонів України. Внесок підприємств з виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності області у загальнодержавний обсяг реалізованої продукції склав майже 8%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – близько 4%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 21,7 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (458,9 тис.грн.), Калуші (42,2 тис.грн.), Івано-Франківську (37,7 тис.грн.), Долинському (36 тис.грн.), Тисменицькому (32 тис.грн.) і Рожнятівському (28,7 тис.грн.) районах.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 43,8% займала енергія, 28,7% – товари проміжного споживання, 26% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 1,5% – інвестиційні товари.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Коломийські волонтери зустрічали Новий Рік під шум перестрілки та пісні Мочанова. ФОТО
Наступна : Прикарпатські рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×