За два місяці у Франківську запрацюють нові інспектори, оснащені формою, зброєю та велосипедами

 

Сьогодні, 23 грудня, директор Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку Михайло Смушак провів брифінг із журналістами, на якому анонсував появу нової муніципальної інспекції з благоустрою, яка має з’явитись у місті вже за кілька місяців. 

За словами Смушака попередня інспекція працювала неефективно та повністю фінансувалась з міського бюджету. До слова, за останній рік, на це комунальне підприємство було витрачено близько 800 тис грн. 

Так, принципова різниця нової муніципальної інспекції полягає в тому, що вона повинна  працювати виключно із приватним сектором. 

Смушак додає, що у Франківську є території, які передані або у якості оренди або продані у приватні  руки, однак за їх чистотою ніхто не дивиться. Як приклад наводить територію біля міського озера. Мовляв, чому має міський голова, директор департаменту та громадські активісти йти і прибирати землю, яка уже комусь передана у власність. 

“Повинен представник інспекції іти до забудовника і  вимагати: не виконав – складай акт, штрафуй. А коли інспекція боїться підійти до забудовника, коли інспекція боїться зайти на ринок на вулиці Дністровській, бо боїться аби їх десь там не побили, тобі для чого нам така інспекція”, – зауважив Михайло Смушак. 

Також нова муніципальна інспекція повинна навести порядок із незаконною стихійною торгівлею та рекламними вивісками. Для такої масової роботи департамент планує провести складний відбір претендентів. 

“Ми хочемо провести повний конкурсний відбір, аби знову не набрали людей передпенсійного віку, яким треба просто допрацювати. А набрати, відповідно, молодих, здорових чоловіків, людей, які можливо служили в АТО, колишніх військових. Люди не мають роботи і ми будемо просити їх прийдіть до нас, будь ласка, на роботу. Ми проведемо повний відбір відповідно до професійних навичок, до фізичної підготовки, яка у них є. Попрацюють вони із психологом, який проведе із ними тести. Ми будемо старатися якнайшвидше це організувати. Будемо старатися це зробити максимально до двох місяців” – зазначив Смушак. 

Також директор департаменту додає, що нових інспекторів планують одягнути у відповідну форму. Мовляв, аби всі бачили, що це є інспектор і люди повинні цю людину боятися. Також, працівників хочуть оснастити зброєю для фізичного впливу, засобами фотофіксації та спеціальними автомобілями, а на літній період пересадити на велосипеди. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківська ялинка страшніша ніж у районах або як “Свобода” гроші розікрала. ФОТО
Наступна : Резонансна справа Струца, котрий 5 років чекав вироку за вбивство валютника, закрита

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×