З сайту Президента зникають електронні петиції

Електронна петиція, направлена дочірнім підприємством “Укрбурштин”, зникла з офіційного інтернет-представництва Президента України.

Так, 2 вересня поточного року дочірнє підприємство “Укрбурштин” розмістило електронну петицію до Президента Петра Порошенко на сайті офіційного інтернет-представництва Глави держави із проханням та закликом втрутитися у ситуацію, яка склалася навколо єдиного державного бурштинового підприємства, яким є ДП “Укрбурштин”.

У своїй петиції підприємство просило провести об’єктивну перевірку діяльності підприємства, гарантувати повернення і цілісність вилученого майна, розблокувати роботу дочірнього підприємства, а також посилити кримінальну відповідальність для правоохоронців, які сприяють створенню “тіньових” схем.

Електронна петиція ДП “Укрбурштин” була доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/1520. Проте, наразі вказана електронна петиція на сайті Президента відсутня.

Нагадаємо, загалом до Президента було направлено 6 електронних петицій, стосуються сфери видобутку бурштину в Україні.

Найбільше підписів зібрали електронні петиції щодо впорядкування видобутку бурштину, а також необхідності захистити державне підприємство “Укрбурштин” від неправомірних посягань та знищення.

Джерело:   УНН.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “З вами, учасниками АТО, великі проблеми”: Франківські перевізники знову вимагали грошей у вояків
Наступна : Галицькі держслужбовці через суд намагалися привласнити собі державні кошти

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×