З початку року більше 700 прикарпатців підписало контракт із ЗСУ

З початку 2016 року на контракт в ЗСУ прийняті понад 46 тисяч солдатів та офіцерів по всій Україні.

Такі цифри навели під час сьогоднішнього брифінгу в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті, передає Станіславське ТБ.

Офіцери зазначають, що служба за контрактом набирає в суспільстві все більшої популярності. Щомісяця зберігається тенденція приймати на службу близьо 6 тисяч осіб.

До кінця цього року командування ЗСУ планує прийняти на контрактній основі ще 20 тисяч вояків.

Щодо Прикарпаття, то з початку 2016 року до лав української армії вступило близько семи сотень солдатів та офіцерів. У другому півріччі військовими комісаріатами області було відібрано близько 200 осіб для контрактної служби, з яких 160 уже підписали угоду.

«Нам поставлено завдання про залучення військовослужбовців на контрактній основі. Чому так? Такі бійці є більш професійними та мотивованими», – пояснює т.в.о. Івано-Франківського обласного військового комісара полковник  Верановський.

Сам контракт передбачає досить високе грошове забезпечення та соціальний захист. Так, зарплата контрактника складає щонайменше 7 тисяч гривень. Угоду можна заключити на 6 місяців (для осіб з вислугою не менше 11 місяів). До слова, у разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію такі угоди закінчуються достроково. Для рядового складу діють контракти на 3 роки, для сержантів – на 3-5 років. Також можна заключити угоду до кінця особливого періоду або оголошення демобілізації. Граничний вік кандидатів – 60 років.

Солдатам, які були призвані в ході мобілізації, а потім підписали контракт виплачується одноразова допомога у розмірі 11024 грн, сержантам – 12402, а офіцерам – 13780.

Військовим, які перебувають на фронті, виплачують щомісяця додатково 4 200 гривень. Тим, хто перебуває в інших місцях дислокації в зоні АТО – 1200 грн. Після поранення виплати не припиняються.

Тим не менш, офіцери військкомату зазначають, що на відміну від матеріального заохочення, моральних стимулів вступати до лав ЗСУ серед контрактників, поки що, спостерігається мало.

/ фото podrobnosti.ua

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Студент-першокурсник Івано-Франківського медуніверситету отримав орден за мужність у зоні АТО. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську 14-річний підліток зазнав опіків від лінії електропередач. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×