З будівельного майданчику «Івано-Франківськміськбуд» продовжують “бомбардувати” прилеглі приватні будинки. ФОТО

Цегла, дошки, розчин продовжують падати на подвір’я франківця Сергія Котюка з багатоповерхівки, що будується впритул до його приватного будинку на вул. Федьковича 25а.
Раніше про скандальну забудову та скарги місцевих жителів, по сусідству з якими проводиться будівництво вже реагували місцеві ЗМІ. Як повідомляла «Галка», будівництво почалося в цьому році. Даний об’єкт будує  ТЗОВ «Івано-Франківськміськбуд».

До крану від паркану обійстя пана Котюка – метрів 10. Від новозведеного житла до його хати – метрів шість.  
Кран хитає вітром, він постійно рухається над приватним подвір’ям. Також з гори постійно сиплеться різноманітне будівельне сміття, а там граються діти, встежити за якими постійно не можливо. Після чергового “подарунку” від будівельників, розлючений чоловік пішов скаржитися в інспекцію архбудконтролю.

“Я почав йому (начальнику інспекції Ігорю Мусіловському) розповідати цю історію, показав фотографії, він був дуже сильно здивований, де таке є. Я розповів, що врятував дитину, коли з шостого поверху будови падали дошки і розчин. Він сказав, що ця справа буде негайно розглянута. Через годину приїхали два чоловіки, на них також мало не впав цей розчин. Сфотографували дерево і поїхали, сказавши, що завтра проводитимуть заміри. Але пройшов тиждень — нікого так і не видно. Цегла і дошки як падали, так і падуть”, – в розпачі розповідає Сергій.

Журналісти “Галки” звернулася в архбудконтроль. Заступник начальника ДАБК Михайло Ткачук розповів, що тут збиралися провести позапланову перевірку на об’єкті “Івано-Франківсьміськбуду”.

“Деякі документи нам показали, але є мораторій на перевірки, і по решті документів нам відмовили. Підготували звернення до міліції і прокуратури, аби отримати всю документацію. А так то є у них дозвіл. Ми зробили усне зауваження, шоб робили навіс, щоб не падало їм на подвір’я”, – розповів Ткачук.

Також в архбудконтролі мали намір перевірити, чи відповідно до проекту ведеться будівництво, у відведеній для цього землі тощо. 

В ДАБК уточнили, що згідно генплану там буде великий квартал, і будинок скаржника на Федьковича 25а з часом знесуть. Щоправда після того, як він домовиться з забудівником.
Як вдалося вияснити журналістам Stanislavske.tv після звернення пана С. Котюка в Департамент містобудування та архітектури стала відомо, що ТЗОВ «Івано-Франківськміськбуд», Стрюковій Галині Василівні, дозволено будівництво групи багатоквартирних житлових будинків при умові знесення існуючих будинків № № 92, 94, 96, 96а, 98 на вул. Галицькій та № № 23, 24, 25а на вул. Ю.Федьковича, з відселенням їх мешканців. Останнього не відбулося, ніхто із забудовників належних чином не відреагував на скарги і вимоги Сергія Котюка та не було дотримано вимог початку будівельних робіт.

_U1N5kvX5H8 R3fX2E87L-U

На даний час будівельні роботи продовжуються і будівельні матеріали, які долітають до прилеглих будинків несуть загрозу життю їх мешканцям.

 В документі де чорним по білому сказано,що будова може вестись тільки з ВІДСЕЛЕННЯМ МЕШКАНЦІВ …а що відбувається ? Все летить на подвір’я, цегли падають по дахах будинків, всім просто байдуже… ТУТ ЛЮДИ ЖИВУТЬ!!! Простих правив безпеки ніхто не дотримується. Коли звертаєшся у відповідні інстанції, відповідь одна: “Нікого ж не вбило”. І все!!! То треба дочекатися, щоб когось вбило, тоді почнуть розбиратися?! ГОЛОВНИЙ КЛОУН ВТІК В РОСТОВ – А ЦИРК В КРАЇНІ ЗАЛИШИВСЯ…ВИ СОВІСТЬ ЗАГУБИЛИ….!- розповідає Сергій. 

Як заявляли пан Сергій, ніяких офіційних та конкретних пропозицій не поступало до нього. Ні про виселення чи переселення, ні про домовленість будь яку. На даний час сім’я продовжує проживати під “бомбардування” з будівельного майданчику. 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 19 вересня у Івано-Франківську пройде допрем’єрний показ карпатської драми “Брати”
Наступна : Головний єврей Львова вночі побився з поліцейськими

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×