З 2014 року статус біженця в Польщі отримало двоє громадян України

Упродовж 18 місяців про статус біженця у Польщі клопоталися майже 4 тисячі українців. Отримали дві особи.

Впродовж останніх 18 місяців кількість осіб, що приїхали до Польщі, значно зросла, але нечисленні отримують статус біженців – показують дані Управління з питань іноземців.

Президент Польщі Анджей Дуда, посилаючись на європейські проблеми з іммігрантами, згадав про тисячі громадян України, які перетинають кордон і клопочуться про статус біженця в Польщі. Ситуація, що стосується напливу біженців з України, різко змінилася у 2014 році – підкреслює речниця Управління з питань іноземців Ева Пєхота. – Минулими роками заяву про надання статусу біженця у Польщі подавали близько 100 осіб в рік, а з 2014 р. таких осіб ми зареєстрували майже 4 тисячі.

Ці особи розпочали процедуру щодо надання статусу біженця. Частина з них подала заяву лише задля того, щоб поїхати далі в Європу і для того, щоб перетнути кордон без потреби візи – їхні процедури закрито.

Кілька десятків з-посеред тих осіб ми охопили різними формами захисту на території нашої держави. Від 2014 року статус біженця в Польщі отримали двоє громадян України. Кількадесят осіб отримало дозвіл на «толероване перебування» або додатковий захист.

Польське Радіо

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Прикарпатському університеті відбулася урочиста посвята першокурсників (Фото)
Наступна : Петро Порошенко орденом «За мужність» посмертно нагородив загиблих у сутичці під Радою

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×