З 1 квітня на Івано-Франківщині вступає в силу заборона на вилов риби

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочинає щорічну традиційну операцію «Нерест» – з 1 квітня по 10 червня будуть посилені заходи державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання і відтворення біоресурсів під час заборони на лов у весняно-літній нерестовий період 2016 року.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища будуть проводити оперативні рейдові перевірки на річках та водоймах області, а також посилюють контроль за дотриманням режиму господарювання у водоохоронних зонах і прибережних смугах, недопущенням забруднення водойм, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нагадує про  заборону промислового та аматорського вилову риби під час двомісячника з охорони рибних ресурсів та попереджає про відповідальність за порушення правил рибальства: порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності – штраф до п’ятдесяти  неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян з  конфіскацією знарядь  і  засобів  вчинення  правопорушення.  Також природоохоронним законодавством передбачено нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Надвірній правоохоронці затримали вантажівку з незаконно добутим гравієм
Наступна : Комітет ВРУ проголосував за розрив дипломатичних стосунків з Росією

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×