Юні прикарпатці оздоровлюються в “Молодій Гвардії”

04 вересня 2015 року 35 дітей області поїхали на відпочинок до УДЦ «Молода гвардія».
Народна мудрість говорить, що під лежачий камінь вода не потече. Звичайно, природний талант потрібно розвивати, удосконалювати. IX тематична зміна « Дивограй талантів », яка відбудеться з 5 по 25 вересня має наметі створення умов для креативності та творчого самовираження дітей шляхом залучення до участі у конкурсах, тематичних днях та заходах різної тематики,  сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів.
Зміна поєднує в собі творчі конкурси, еруди-шоу, форум-театри, тренінги, виставки, флеш-моби, розважальні та ігрові програми різної тематики, які дозволять кожній дитині відчути себе талановитою та різнобічною особистістю. Для виконання поставлених завдань зміна об’єднана в тематичні блоки: декоративно – прикладний  дивограй,  пісенний дивограй , танцювальний диво грай, поетичний диво грай, speak –  марафон, спортивний марафон.
Також в рамках зміни відбудеться Всеукраїнські фінальні змаганя загонів юних інспекторів руху (ЮІР) та ігри команд Клубу веселих і кмітливих юних інспекторів рух

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Венеціанському фестивалі режисер присвятив отриманий приз Сенцову
Наступна : Національна гаряча “дитяча” лінія діятиме в Україні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×