Японська компанія “JICA” готова інвестувати у розвиток енергетичного сектору Прикарпаття. ФОТО

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб зустрівся з представниками японської компанії «JICA». Сторони обговорили питання залучення інвестицій для розвитку енергетичного сектору Прикарпаття.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

«Компанія «JICA» цікавиться об’єктами енергетичної галузі, які здійснюють енергогенерацію, передачу і розподіл електроенергії, теплопостачання. – розповів представник компанії Кіотака Цукімото. – Ми побачили, що у вас функціонує хоча і старе, але дуже добре збережене обладнання. Вважаю, що Прикарпаття має усі шанси на фінансування модернізації об’єктів енергетичної сфери».

У свою чергу, Сергій Басараб запевнив гостей у всебічному та повному сприянні керівництва області для реалізації проектів щодо модернізації енергетичної галузі Прикарпаття.

«Можете розраховувати на нашу підтримку. – запевнив Сергій Басараб. – Ми маємо досвід плідної співпраці з Японією у питанні забезпечення обладнанням для реабілітаційного центру, за що щиро вдячні вашій країні. Готові розвивати відносини між нашими державами й у інших сферах».

Читайте також:

Олег Гончарук стверджує, що він не причетний до ТзОВ “Лігос” та “схем” з нерухомістю. ВІДЕО

Івано-Франківська ОДА проігнорувала звернення учасників АТО

Прикарпатські добровольці, які брали участь в АТО, поставили ультиматум Гончаруку

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В одному з ресторанів Івано-Франківська десертом отруєлося шестеро відвідувачів
Наступна : Василя Ланового, якого застрелили у Коломиї, посмертно нагородили медаллю “За вірність національній ідеї”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×