Як жителям Прикарпаття не переплачувати за проїзд автобусом?

Днями Антимонопольний комітет розглянув автобусні тарифи у Івано-Франківській області на основі безлічі скарг,які останнім часом приходили від громадян цього регіону. Після оцінки ситуації з перевезеннями Антипонопольний комітет виніс свій вердикт щодо ситуації.

Протягом певного періоду часу, серед населення Івано-Франківщини зростало невдоволення підвищенню тарифів на проїзд громадським транспортом та не розумінні таких дій. Коли було подано звернення до Адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету почалось розслідування цього питання. І справді, оцінивши ситуацію представники комітету не змогли найти гідного пояснення деяким підвищенням цін. Після звернення до перевізників, ті обгрунтували  свої дії, наводячи вагомі аргументи, але коли стало питання чому не був врахований таки показник як зменшення роздрібних цін на пальне, не було відповіді.

Посилаючись на закон України, підприємці-перевізники можуть самостійно встановлювати ціну на власні послуги, але такі дії мають бути обґрунтовані. На даний час ведеться діалог щодо можливого зменшення ціни на переїзд по певних напрямках.

За матеріалами www.vsemisto-if.info

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті ДТП закінчилося стріляниною
Наступна : В Івано-Франківську продовжать прибирання Палацу Потоцьких

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×