Як новаторські IT-ініціативи допомагають українцям

Donor

Cоціальний проект Асоціації молодих донорів України, яка за допомогою IT-технологій вирішила створити  єдину всеукраїнську автоматизовану базу донорів. Проект пропагує безкоштовне донорство в Україні. Наразі платформа існує у вигляді веб-ресурсу. У майбутньому засновники планують запустити мобільні додатки.

На ресурсі ви знайдете всю необхідну інформацію про донорство, те, як готуватися до здачі крові, і місця, де це можна зробити.

донор

AdvoHub

Веб-ресурс, розроблений Центром політичних студій та аналітики за підтримки PACT inc., який допоможе будь-якому українцеві перекваліфікуватись у громадського активіста. На сервісі користувачі можуть отримати консультацію, як запустити громадські кампанії та залучити до цього помічників.

Мета ІТ-ініцативи − розвинути громадянське суспільство й підтримати активістів.

допомога

Домедична допомога

Співробітники української компанії Win Interactive створили корисний мобільний додаток «Домедична допомога», що допоможе в зоні бойових дій. За словами авторів ІТ-ініціативи, значну частину військовослужбовців можна було б урятувати при своєчасному та якісному наданні першої допомоги. Для цього і був створений додаток, де можна знайти, як діяти при кровотечі, транспортуванні пораненого, як накладати пов’язки й ін. Додаток оснащений візуальними інструкціями, а також має опцію швидкого додзвону на номер 103. Додаток розроблений на основі посібника Міністерства охорони здоров’я України.

CityScale

Інформаційний ресурс, де всі охочі зможуть швидко отримати дані про умови життя в будь-якому українському місті. Мова йде про вартість житла (від районів до міст), комунальні тарифи, злочинність, екологічну ситуацію, медичне забезпечення, освітні заклади та інше.

Дані доступні у вигляді інтерактивної карти.

«Суспільна ланка»

«Суспільна ланка» − інтерактивна соцмережа для зв’язку тих, хто потребує допомоги, й тих, хто може допомогти. Проект − це своєрідне продовження діяльності ІТ-намету та Майдан-хакатону.

Платформа працює просто: певна людина створює структуру проекту та виставляє його на ресурсі. Ініціатор слідкує за популярністю своєї ініціативи, розширює та додає ідеї і таким чином залучає до роботи людей.

ланка

Doc.ua

Cервіс, де ви зможете знайти необхідного вам лікаря. Тут також доступна опція цілодобового виклику лікаря додому, запис на прийом і консультацію.

ІТ-проект зібрав ​​велику кількість клінік і лікарів у великих містах України. Попередньо ви зможете прочитати відгуки про роботу спеціаліста.

медицина

Сherrytea

Ресурс, через який кожен може позбутися непотрібних речей з користю для суспільства. Благодійна ІТ-ініціатива 60% зібраного передає у благодійні фонди, 30% продає для підтримки роботи проекту, а 10% віддає на переробку.

речі

Studway

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Україна відмовилась від проведення Євробаскету
Наступна : Франківські паркувальники замість талонів видають шматки паперу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×