Я готовий надати всі документи щодо матеріальних доходів, аж до рахунків в банку, – Мирон Матейко

Сьогодні, 22 вересня, в залі засідань облдержадміністрації відбулася прес-конференція директора Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Мирона Матейка.

Новопризначений керівник Департаменту розказав, що буде робити:

“Я, як директор такого великого Департаменту, маю розказати звідки я тут появився (Ред. розповідає про себе). Що “ми” будемо робити на новій посаді…по-перше, змінимо відношення до людей; по-друге, відмінимо так звані такси; по-третє, відношення лікаря до лікаря, колективу до колективу. Намагатимусь зробити єдиний Центр екстреної допомоги. Хочу відновити транспортні засоби лікарень, бо це обов’язково. Санітарну допомогу треба піднімати.”

Крім того, директор Департаменту зізнається, що в Івано-Франківську є всі можливості розвивати кардіологію, адже віднедавна у нас можна робити операцію на відкритому серці.

Як відомо,  Міністерство охорони здоров’я України відіграє свою роль в областях, але, вважає Мирон Матейко, децентралізація змінить ситуацію.

В залі засідання ОДА люди висловили обурення на ціни лікарняних кас або благодійних кас в Івано-Франківську, але директор Департаменту каже, що може оприлюднити ці суми, бо вони завжди видимі, мовляв, ніхто ці гроші не краде.

На “закиди” ЗМІ і громадськості минулого тижня щодо корупції і хабарництва Матейко відповів:

“Моє призначення було, як екзамен, все було чітко. Гадаю, який би ти керівник не був, ти маєш робити це з громадськістю. Треба мати факти, щоб називати мене корупціонером чи хабарником. Я пройшов закон про люстрацію. Я готовий надати всі документи щодо матеріальних доходів, аж до рахунків в банку”.

Не забув Мирон Матейко і  про хобі – футбол. Нагадав, що пройшов час від фельшера до головного лікаря, а тепер – директор Департаменту охорони здоров’я.

Читайте також: Департамент охорони здоров’я ІФ ОДА замість Мельника очолить корупціонер і хабарник

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Івано-Франківської ОДА від 16 вересня 2015 року Мирона Матейка призначено на посаду директора Департаменту охорони здоров’я.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Викладач Прикарпатського університету побувала на міжнародному колоквіумі в Індонезії
Наступна : Прикарпатські освітяни пропонують охороняти школи та садочки за рахунок батьків

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×