Вже через два тижні на вулиці Франківська вийде нова патрульна поліція

Вже через два тижні, з 20 січня, на вулиці Івано-Франківська вийде нова патрульна поліція.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив франківський активіст Віктор Загреба.

“Нова патрульна поліція має почати службу вже зовсім скоро – 20 січня. Про це ніхто з вас, напевно, не в курсі. Та й в цілому місті, таке враження, про це в курсі лише я, і то випадково, бо я до них вписався в лектори. Я бачив цих майбутніх патрульних, спілкувався, знаю, як і чому вони вчаться. Майже всі хлопці і дівчата — реально круті і дуже позитивні. В очах – мотивація, розум, бажання якісно служити, бажання змінити країну. Реально в мене дуже позитивні враження про цих 200 людей. А громада наша взагалі не в курсі про цю історичну подію й цю непересічну групу людей. Це неправильно”, – написав Віктор Загреба.

Читайте також: Скільки заробляє нова поліція. ІНФОГРАФІКА

Загреба закликав своїх друзів спільно зробити проект, щоб привітати місто з початком роботи нової поліції, а поліцейських підбадьорити і надихнути на якісну службу.

“ЗАПРОШУЮ ВАС разом зробити дуже короткий і дуже теплий проект – привітати місто з початком роботи нової поліції, а поліцейських підбадьорити і надихнути на якісну службу. Бо вони зараз реально виснажені і замучені від тренувань, і до того ж повна відсутність уваги громади їх теж дивує.
У мене є концептуальна ідея, що можна зробити і як, але мені треба десь 6-10 людей в команду, щоб її додумати та втілити. Треба буде витратити потрохи вашого часу та креативної енергії (одна зустріч на 1-2 години), і скинутись грошима на реалізацію. Багато це не потягне, думаю до 1000 грн з учасника, хоча це залежить від результатів нашої зустрічі”, – написав активіст.

Читайте також: Нова поліція здійснила мрію маленького киянина. ФОТО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Києві замерзла жінка
Наступна : В Україні було демонтовано понад 800 пам’ятників Леніну. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×