Випускники Івано-Франківської ЗОШ №11 незвично відсвяткували 20-річчя закінчення школи. ФОТО

В Івано-Франківську випускники ЗОШ №11 неординарно відсвяткували 20-річчя закінчення школи. Випускники 1996 року купили подарунки, солодощі та необхідні речі і передали їх Івано-Франківському центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Геннадій Чудак. 

“Завтра в нас зустріч випускників… 20 років минуло як закінчили ЗОШ #11… а сьогодні… А сьогодні мої однокласники передали допомогу центру соціально- психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в м. Івано-Франківську по вулиці Набережній, 34б. В даному закладі перебуває 29 дітей, які тимчасово забрані з неблагополучних сімей. За зібрані кошти було закуплено продукти, посуд, кухонний інвентар, а також одяг. Бачили би ви щасливі лиця дітей… це в Фейсбук не передати. Мої однокласники молодці!!!”, – зазначено у повідомленні.

Такий вчинок журналісту Станіславське Тб прокоментував керівник центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

“Нашому центру соціально-психологічної реабілітації дітей часто допомагають, але такий вчинок мене не лише здивував, але і вразив. Доля людей розкидала по цілому світу, а тут вони не лише зустрілися, але і вирішили допомогти діткам. Вони привезли все те, що нам завжди потрібно: одяг, засоби гігієни, продукти та кухонний інвентар. Дуже їм вдячний за таку допомогу”, – прокоментував керівник Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Василь Серденько. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську тарифи на тепло зростуть майже вдвічі
Наступна : Франківські поліцейські затримали кишенькового злодія

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×