Викладач Прикарпатського університету презентував у Німеччині свою книжку «Князь-Варвар»

Нещодавно у приміщенні Берлінського гуманітарного центру на запрошення читачів відбулася презентація книжки франківських дослідників “Князь-варвар”.

Автори видання – Ігор Макарук, доцент кафедри міжнародних відносин Інституту історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та Катерина Макарук, студентка 3-го курсу Інституту історії, політології та міжнародних відносин, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ПНУ ім. В.Стефаника.

“Князь-варвар” – це перший роман із серії “Прокляття волхвів” івано-франківських дослідників, який вийшов у світ у 2015 році. Як зазначають автори книжки, драматичні події розгортаються у період правління Великого князя київського Володимира Святославовича. Ще не прийнято християнство. Могутня Київська держава живе своїм сталим споконвічним життям. Спадкоємці Прадавньої Оріани намагаються вберегти священні символи минувшини і моляться своїм Богам. Бояри, волхви, дружинні воїни – всі вони оживають через тисячоліття, стають нам близькими і зрозумілими, коли ми разом з ними страждаємо, б’ємося з ворогами, сумніваємося і любимо Рідну Землю.

Як розповів під час презентації Ігор Макарук у книжці використані матеріали Ватиканської бібліотеки та інших закордонних архівів. Під час презентації відбулася автограф-сесія авторів видання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську у зв’язку із ліквідацією управління освіти звільнять Наталю Микулу
Наступна : Маленькому франківчанину необхідна допомога у боротьбі з лейкемією. РЕКВІЗИТИ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×