Викладач Франківського медуніверситету представила власні “позитивні картини”. ФОТО

Асистент кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Галина Григорук поруч із лікарською і викладацькою діяльністю є автором численних картин.

Вона переконана, що лікування засобами образотворчого мистецтва покращує  психофізичний стан пацієнтів. Таку думку підтримують і її колеги, друзі та пацієнти: “Вашими картинами можна лікувати хворих – настільки вони позитивні”, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ІФНМУ. 

“У ті  творчі миті, коли я малюю, почуваюся справді щасливою, – розповідає Галина Григорук. – Ще з дитинства обожнювала малювати, прагнула розвивати ці здібності, але до практичної реалізації моїх мрій чомусь не доходило… З часом все ж вирішила обрати більш практичну спеціальність”.

Ще під час навчання в Івано-Франківському національному медичному університеті Галина Григорук замислювалася про ще одну освіту. Але навчальне навантаження в медичному виші  чимале, отож вирішила зупинитися на медицині, аби стати фахівцем своєї справи.

Однак  любов і талант до малювання залишилися в її серці. І вже незабаром нагадали про себе. Якось накупила фарб, пензлів, полотен та іншого художнього приладдя. Хутчіш поспішила додому, знайшла в інтернеті майстер-клас відеоформату від одного з сучасних відомих художників і почала нарешті творити.

Мисткиня зізнається, що, коли бере пензля до рук, то для неї час неначе зупиняється. Щоправда,  може собі це дозволити тільки у вихідні – лікарська практика вимагає багато часу. Іноді не помічає, як уся ніч мигцем проминає.

Найбільше Галині Григорук до вподоби малювати природу, особливо квіти, зазвичай використовує яскраві й теплі барви.

Художня колекція лікаря вже нараховує понад  тридцяти  картин. Багато з них розміщені у власному навчальному кабінеті, але Галина Григорук мріє розмістити роботи і у лікарняних  палатах університетської клініки.

Кілька позитивних відгуків її пацієнтів навіть наштовхнули лікаря на ідею втілити в клініці програму з арт-терапії.  А найближчим часом асистент кафедри хотіла б презентувати в медичному університеті  виставку своїх картин.

До речі, художні  роботи  Галини Григорук досить успішно продаються у крамницях-галереях нашого міста.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті батьки влаштували протест на дорозі, вимагають добудувати школу для дітей. ВІДЕО
Наступна : У Надвірній сини загиблого українського військового отримали подарунки

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×