Вибори на Прикарпатті розпочалися із порушеннями. ФОТО

Вибори на Прикарпатті почалися вчасно, але не без порушень.

Про це пише Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу громадянської мережі ОПОРА.

Перші зафіксовані порушення – не знята агітація кандидатів на стовпах, деревах, фасадах будинків, інформаційних дошках електроопорах у більшості населених пунктів Калуського та Рогатинського районів.

 

До теми. Всі виборчі дільниці на 85 окрузі відкрилися вчасно – ЦВК

Нагадаємо, відповідно до частини 4 статті 74 ЗУ «Про вибори народних депутатів України», заборонено агітувати з 16-го липня з 24.00. Зняти агітаційні матеріали зобов’язані були комунальні служби органів місцевої влади.

Крім того, у Рогатині на балконі будинку за адресою вул.. Галицька, 77 спостерігачі виявили агітаційні банери за кандидата Віктора Шевченка (УКРОП). Про цей факт спостерігачі повідомили поліцію, про адмінправопорушення складено протокол.

На виборчій дільниці №260313у селі Ріп’янка, Калуського району бракує 1 великої скриньки і двох кабінок для голосування, а на дільниці №260573 у селі Княгиничі, Рогаттинського району, бракує однієї переносної скриньки для голосування за місцем перебування, а також відсутні інформаційні плакати про кандидатів. Спостерігачі повідомляють, що менша, ніж передбачена законом, кількість скриньок у Рогатинському районі – не поодиноке явище.

  • Фото ОПОРИ
  • Фото ОПОРИ
  • Фото ОПОРИ
  • Фото ОПОРИ
  • Фото ОПОРИ
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Всі виборчі дільниці на 85 окрузі відкрилися вчасно – ЦВК
Наступна : Члени ДВК на 85-му окрузі намагалися видати бюлетень виборцю без паспорта

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×