Виборчу кампанію кандидата від “Батьківщини” Ольги Сікори в Калуші профінансували пенсіонери – ЧЕСНО

Лідеркою затрат на передвиборі кампанію на 85 окрузі влітку цього року стала кандидат від ВО “Батьківщина” Ольга Сікора.

Такі дані наводять активісти громадського руху ЧЕСНО, передає Станіславське ТБ.

Загалом, кампанія обійшлася пані Сікорі у 736 050 грн. Це вдвічі більше, ніж у переможця виборів Віктор Шевченка.

Власних внесків до виборчого фонду вкладено лише 66 750 грн. Решту суми додали 18 людей. 21 000 грн скинула пенсіонерка Лілія Височан. На переможних для Сікори виборах 2012 року жінка була її довіреною особою. Згодом – помічницею на громадських засадах. 22 000 грн пожертвувала кандидату членкиня окружної виборчої комісії від “Батьківщини” Тамара Мигович. 25 000 грн до виборчого фонду перерахувала Леся Воловчак – викладачка спецдисциплін Рогатинського аграрного коледжу. 17 000 грн перерахувала підприємниця із Калуша Марія Луцан. Ще 50 000 грн перерахувала кандидатці мати Ірина Серняк, а рідні син – Сергій Мелентьєв та донька – Оксана Тенюх по 100 000 грн. Обидва мають власний бізнес. Перший є власником ПП “Мелентьєв В.І.”, що займається вантажними перевезеннями, а остання – ТРК “Шанс”, очільницею якої раніше була сама Ольга Сікора. Таку ж суму – 100 000 грн пожертвувала членкиня “Батьківщини” та директорка “Шансу” Світлана Якименко, а також місцевий адвокат Сергій Якименко, який також входить до лав партії.

На білборди Сікора витратила всього 10 710 грн. Акцентувала увагу, переважно, на бренді “Батьківщини”, на бордах не було зображення самої кандидатки – лише фото Юлії Тимошенко і Надії Савченко. Медійний акцент Сікора робила переважно на Калуш і Калуському районі – території, на якій вона взяла найбільшу кількість голосів у 2012 році. Серед обласних ЗМІ використовувала лише послуги недавно створеного ОДТРК “Карпати”. Цікаво, що найбільшу суму Сікора витратила на політичну рекламу Телерадіокомпанії “Шанс”, очільниця якої, нагадаємо, є однією з найбільших донорів її кампанії.

248 616 гривень Сікора витратила на виготовлення та друк агітаційних матеріалів, ще 10 710 було витрачено на розміщення агітації на зовнішніх носіях, 416 723 грн – на ЗМІ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті чоловік через свою забудькуватість ледь не позбувся велосипеда
Наступна : Після нещасного випадку франківці просять перевірити технічний стан парку атракціонів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×