Войтик виклав у мережу відео, як патрульні поліцейські Івано-Франківська нібито “вимагають” хабар

Голова Наглядової Ради ЄРЦ та член виконкому Вадим Войтик виклав відеозапис в якому, на його думку, поліцейські нібито натякали на хабар у разі нескладання протоколу щодо порушення ПДР.

Нагадаємо, днями Вадима Войтика зупинила патрульна поліція Івано-Франківська за порушення правил дорожнього руху. Свої враження від спілкування з новою поліцією Вадим Войтик опублікував на сторінці у фейсбук.  

Зупинила мене нині в Івано-Франківську моя нова ‪#‎поліція‬. Враження печальні.
Перше. Знання нормативів мінімальне. Більше того, очевидний регрес. Патрульні представлялись виключно на вимогу, пан поліцай переходив на істеричні нотки і взагалі, усіляко натякав на вирішення питання. Востаннє мене зупиняли роки два тому і загальна схема була та сама: наполеглива демонстрація зошита з картинками, а потім – голосно мені говорили про протокол.
Друге. Зупинив мене пан Петренко. Він вимагав передачі страхового поліса, і більше того, примудрився в мене його забрати з невідомою метою. Багаторазові мої запевнення, що страховий поліс йому потрібен при настанні страхового випадку не подіяли. Вернув мені документ цей пан лише після багаторазового нагадування про незаконність спроби вилучення документів без належних на то підстав.
Третє. Незнання правил дорожнього руху. Поліція мене зупинила під час висадки пасажира біля заїзду в прибудинкову територію Мотивація – порушення правил зупинки на перехресті, що не так. Ні знаків, ні дійсно правил зупинки я не порушив. Більше того, пан Петренко голосно анонсував своїй напарниці перспективи складання протоколу. Я ж заявив, що безумовно буду подавати клопотання. АЛЕ. Я чітко почув у нотках пана Петренка традиційну погрозу ментів: порішай, і ніякого протокола. Безумовно, я не рішав за ментів, не буду і за цієї їх реінкарнації. Протокол – чекаю.
Четверте. Не дочекався. Петренко зник, а його напарниця повернула мені мої документи. Через півгодини розмов і чекань.
Підсумок: сумую.
p.s. Пан поліцай натякав, що мене записує. Я писав його реєстратором. Тому якщо керівництву цікаво – готовий надати запис, – пише Войтик.

На відео видно, як водія намагались притягнути до відповідальності за порушення правил стоянки, однак він зупинився для посадки-висадки пасажирів тому уник складання постанови. Також Войтик сперечається з поліцейським щодо того чи законно він вимагає у водія пред’явлення полісу страхування. Водій незадоволений діями поліцейського, зокрема щодо вилучення страхового полісу та нібито натяками на хабар.

З відео вирізано періоди, за які не відбувалося жодних розмов з представниками поліції. Жодних діалогів вирізано не було.

 

 

6 коментарів

  • Хех, головне написати красивий заголовок. А по суті пан Вадим балабол, який подав даний інцидент зі своєї точки зору. Ну і напевно, сам пан Вадим не сильний в ПДР, так як п. 15.9и ПДР, забороняє зупинку, про яку саме і говорили. Напевне, зачепило, що його Величність, прості смертні посміли на місце поставити. А поліцаї дійсно винні, але тільки в тому, що все таки не склали постанову, а так, молодці, підтвердили свою правоту “папером”. Тепер мені відомо, що не кожен, кого звинуватили в хабарництві, винен.

  • Щось цей войтик просто бикує…….. Ніяких порушень з боку поліцейських на цьому відео немає! А неадеквата нервова реакція войтика – є, і це чути по його надірваному голосі. Войтик веде себе як ображена дівчинка)))

  • НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ поліцейським-не знімає із нього відповідальності.Йому вирок вже написано-недовіра громади,такі довго не граються в міліціонера бувшого…

  • Дуже поважаю Станіславське ТВ. Велике проханні невживайте слів нібито. Патрульні поступили правильно. п. Андрій все сказав вірно. Правила для всіх одинакові. “Вор должен сидеть в тюрме”.

    • Дякую за оцінку нашої роботи. Зауваження щодо вживання слова “нібито” візьмемо до уваги. Ще раз дякуємо.

  • Цей Войтик не знає ПДР, а хоче з себе щось показати, що він крутий перець! Все правильно поліція робить. Жучити таких вумних треба. А протокол про порушення мали скласти. А він хай тоді оскаржує, як воно йому треба

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як розслідують злочини, скоєні під час Революції гідності. ІНФОГРАФІКА
Наступна : У Івано-Франківську відбулася прем’єра специфічної комедії “Слава Героям”. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×