Патрульна поліція Івано-Франківська евакуювала авто нетверезого водія. Крім того, пасажир вчинив злісну непокору, передає Станіславське ТБ.
Вночі на лінію “102” подзвонили мешканці міста та повідомили, що на вулиці Семена Височана в авто ZAZ Sens голосно грає музика та розпивається алкоголь в салоні.
Патрульні приїхали на виклик, зробили зауваження та попередили водія, що не можна керувати авто у нетверезому стані. Проте водій через кілька хвилин таки вирішив їхати, наражаючи себе та інших учасників руху на небезпеку. Поліцянти склали адмінпроткол за кермування нетверезим та евакуювали авто.
Нетверезий пасажир на зауваження патрульних не реагував, висловлювався нецензурною лайкою, шарпав патрульних за формений одяг та зірвав нагрудний знак. Такі дії поліцейські кваліфікували як злісну непокору та відвезли у міськвідділ поліції для оформлення матеріалів.