Власник магазину “Рошен” в Івано-Франківську намагався збагатитися шляхом незаконної торгівлі

Прикарпатський підприємець самовільно встановив літник неподалік свого магазину “Рошен”. Після скарг жителів, які мешкають поряд, підприємливого бізнесмена перевірятимуть правоохоронні органи та управління торгівлі.

Біля магазину “Рошен” в Івано-Франківську сходяться п’янички та чіпляються до перехожих.

Про це сьогодні на щотижневій оперативній нараді розповів міський голова Віктор Анушкевичус, інформують  на ”Бліц-Інфо”.

“На вулиці Йосипа Сліпого власник магазину “Рошен” самовільно поклав літник. Там збираються пиячки. Як повідомляють мешканці, постійні відвідувачі, вони також поводяться відповідно свого стану – алкогольного сп’яніння, після того починають чіплятися до перехожих”, – зазначив Анушкевичус.

Відтак, міський голова доручив міліціонерам та керівнику управління торгівлі Олегу Ганчаку, розібратися з недобросовісним підприємцем.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 115 тисяч гривень на сайт для Облдержадміністрації Франківська
Наступна : Бійці нацгвардії зняли на телефон наслідки обвалу на Старолисецькому полігоні (Відео)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×