Вісьмох прикарпатців призвано до війська

Військовий комісар Верховинського районного військового комісаріату Ростислав Кочмарський повідомив про призов ще декількох верховинських юнаків до війська.

Зокрема, мова йде про вісьмох хлопців, батькам яких він висловлює щиру вдячність за правильне виховання синів в дусі патріотизму, любові та відданості Неньці Україні, а саме: Раховського Ігоря з с.Замагора, Копильчука Василя з с.Буковець, Репелі Миколи з с.Яблуниця, Микитчука Василя з с.Перехресне, які призвані 23 червня 2016 року та Сем’яна Юрія з с.Криворівня, Коржука Владислава з с.Красник, які призвані 30 червня 2016 року, а також Павлюка Тараса з м.Верховина та Савчука Миколи з с.Красник, які вклали контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України 30 травня 2016 року.

Користуючись нагодою військовий комісар звернувся і до дівчат:

“Шановні Дівчата!

Ваші хлопці стали мужчинами, з юнаків перетворилися на справжніх захисників нашої Батьківщини, пишіть їм, підтримуйте їх морально та приїжджайте на присягу і просто в гості.

Україна пишається, що її діти справжні патріоти, виявили бажання виконувати свій конституційний і людський обов’язок перед державою і народом України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!”.

Нагадаємо, на Верховинщині 21-річному хлопцеві загрожує кримінальна відповідальність за ухилення від призову.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прес-центр АТО просить СБУ скасувати акредитацію на роботу в зоні бойових дій для відомої франківської журналістки
Наступна : Телефонні шахраї спустошують рахунки жителів Івано-Франківщини, – поліція

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×