socico

“Військовослужбовці повинні відчути, що про них дійсно дбають” – очільник Галицької РДА

На нараді, яка відбулася 13 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа, обговорювалися шляхи вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників АТО, які демобілізуються. На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та безпосередні учасники військових дій на Сході країни.

В ході засідання йшлося про те, що під час 6 хвиль мобілізації з району було призвано 241 військовослужбовця. Демобілізовано вже 77 осіб, статус учасника бойових дій отрималало 36 галичан.

Наголошувалося, що учасники АТО, які повернулися додому, потребують сьогодні соціального захисту, відповідної медичної та психологічної реабілітації .

Про соціальні пільги, які гарантує наша держава демобілізованим учасникам АТО проінформували присутніх відповідальні працівники управління соціального захисту населення Надія Озарків та Оксана Пашинська.

Директор районного Центру зайнятості Ганна Баранівська розповіла про надання демобілізованим із військової служби послуг із працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації. Зокрема, зазначалося, що держава гарантує даним особам безкоштовне здобуття ними другої освіти на спеціальності, найбільш популярні на ринку праці.

Головний лікар КЗ «Галицька лікарня» Любомир Журавецький прозвітував про роботу, що проводиться в районі, щодо медичної, психологічної, психіатричної та психотерапевтичної реабілітції військовослужбовців учасників АТО та демобілізованих осіб.

Зацікавлення серед учасників АТО викликала інформація міського голови м.Галича Ореста Трачика та сільського голови с.Залуква Михайла Залецького про виділення на території очолюваних ними місцевих рад земельного масиву для учасників АТО.

«Ми докладаємо всіх зусиль для вирішення проблемних питань учасників АТО. Відрадно, що в цьому у нас є розуміння та підтримка зі сторони депутатського корпусу. Кожен на своєму місці має відповідально ставитися до своїх обов’язків, не шкодувати добрих слів для наших захисників. Військовослужбовці та члени їх сімей повинні відчути, що про них дійсно дбають», – наголосив Ярослав Бартків, підсумовуючи нараду.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вісім тисяч силовиків перейшли на сторону ворога – Матіос
Наступна : У Сумській області зі стріляниною затримували контрабандистів з Росії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×