Відтепер на Прикарпатті дозвіл на розміщення реклами вздовж автомобільних доріг загального користування надаватиме САД

Відтепер видачу дозволів на  розміщення і погодження об’єктів зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг  загального користування надаватиме Служба автомобільних доріг в області, передає Станіславське ТБ.

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) листом від 13.07.2016р. № 1532/9/7.9-8 повідомило Служби автомобільних доріг в областях, що відповідно до вимог законів України “Про автомобільні дороги”, “Про рекламу” та постанов Кабінету Міністрів України від 05.12.2012 №1135 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів”, від 29.12. 2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, дозвілна розміщення зовнішньої рекламиоформляється за участю центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства, або їх власників у разі її розміщення в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

Читайте також: У Снятині продовжуються роботи по будівництву льодового майданчика

Керуючись наведеним вище, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській повідомляє, що в подальшому розгляд та погодження матеріалів на розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування в межах смуг їх відведення буде здійснюватися на обласному рівні і проводитиметься Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Телефон для довідок 72-22-21

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На вихідних очікується підйом рівня води у Пруті
Наступна : У Карпатах на Буковецькову перевалі ремонтують дорогу державного значення. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×