Відповідальність ректора-хабарника має бути максимально жорстка, – Наливайченко.

Потрібна повна переатестація керівництва Міністерства освіти.

 

Державні установи на самій горі, по суті є комерційними годівницями і їх вилікувати щепленням не можливо. Про це в ефірі каналу 112 заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, коментуючи новину про ймовірний хабар, який взяв ректор одного з ВИШів Києва.

Нагадаємо, на великому хабарі (170 тисяч євро) 26-го серпня затримали в.о. ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимира Харченка.

«Одного зарештували – прийшов інший. Не вирішується суть питання. Має бути рішучий підхід: повна переатестація відомства. Якщо у міністерстві на горі хабарництво, то все відомство – гниле», – заявив політик.


Він запропонував  набратися мужності та замінити не просто керівництво українських ВИШів, а й  провести повну переатестацію людей, які займають ключові посади в Міністерстві освіти. Дати можливість молоді зайняти через конкурси керівні посади.

«Відповідальність Харченка має бути максимально жорстка. Попередній ректор був затриманий за те саме, – також за хабар. Потрібна повна переатестація керівництва освіти. Якщо ми дійсно прагнемо, а не просто декларуємо європейські цінності», – підкреслив Валентин Наливайченко.

Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=qrWcWStNGAk

Читайте також, В Україні можна створити від 700 тисяч до мільйона робочих місць, – В. Наливайченко

На правах політичної реклами. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Університет нафти і газу відвідав один із найкращих економістів світу Роман Шеремета
Наступна : В центрі Івано-Франківська обвалився старовинний будинок. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×