socico

Відбулася зустріч моніторингової групи ОБСЄ з керівництвом УСБУ в Івано-Франківській області

Відбулася чергова зустріч керівництва Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області з представниками моніторингової групи ОБСЄ.

На зустрічі сторони обговорили питання безпеки в регіоні.

Начальник Управління Петро Дідух розповів міжнародним спостерігачам про роботу штабу Антитерористичного Центру при УСБУ. Зокрема було обговорено питання інформування мешканців області щодо протидії терористичним загрозам.

Петро Дідух також зазначив, що співробітниками спецслужби проведено значну роз’яснювальну роботу з керівництвом військових підрозділів та волонтерськими організаціями щодо кримінальної відповідальності за привезену з району АТО зброю та боєприпаси. На даний час стосовно мешканців області розслідується низка кримінальних проваджень за такими фактами.

Допомогу в підтримці миру та злагоди в області надають СБУ громадські організації, які забезпечують зв’язок між громадою і державними органами. Питання, які належать до компетенції спецслужби, активісти передають до СБУ та водночас контролюють дотримання правоохоронцями законності та прав громадян.
Учасники моніторингової групи ОБСЄ запевнили, що міжнародна спостережна місія і надалі надаватиме у звітах усю інформацію про події в України, що належать до питань її безпеки.
Прес-служба УСБУ в Івано-Франківській області

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У зоні АТО загинув прикарпатський боєць
Наступна : У Бурштині на березі водосховища знайдено тіло жінки із прикріпленою сумкою каміння до шиї

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×