Від сьогодні спрощуюється правила перетину українсько-польського кордону

20 вересня 2015 року набуває чинності Другий протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Угоди між урядами обох країни про правила місцевого прикордонного руху.

оложеннями Другого протоколу передбачається, що мешканці прикордонної зони отримуватимуть дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90 (дев’яноста) днів кожного разу з дати перетину кордону. Збір за прийом і розгляд першої заяви становитиме 20 євро, а наступні дозволи видаватимуться безкоштовно. Прийняття документів на оформлення дозволу на місцевий прикордонний рух здійснюватимуть також зовнішні постачальники послуг.

Додано 4 населених пункти України, на мешканців яких поширюватиметься дія Угоди від 2008 року (Гевин, Орані і Руснів у Волинській області і Тисовець – у Львівській області)

Документ також передбачає скасування обов’язкового медичного страхування на час перебування в прикордонній зоні. Відтепер громадяни, які перебувають на території іншої сторони в рамках угоди про малий прикордонний рух, можуть оплачувати медичні послуги за свій рахунок.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську пропонують відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО. ВІДЕО
Наступна : Франківцям показали “артефакти”, знайдені біля тіл жертв комуністичного режиму.ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×