socico

Від початку року Польща видала українцям близько 200 тис Шенгенських віз

Протягом перших шести місяців 2015 року польські консульства в Україні видали заявникам близько 434 тисяч віз, з них 232,5 тисяч національних віз. Це на 12,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року, передає УНІАН з посиланням на МЗС Польщі.

Варто зазначити, що національних віз було видано удвічі більше, ніж протягом аналогічного періоду 2014-го. Польща видає національні візи переважно тим заявникам, які мають намір перебувати у країні понад 90 днів з метою праці чи навчання. 

Цим, зокрема, можна пояснити, що цього року польські консули видали українцям менше Шенгенських віз – 201 тисяча замість 267 тисяч протягом січня-червня 2014. Традиційно, найбільше польських віз видало консульство у Львові – майже 190 тисяч, на другому місті Луцьке консульство – понад 100, на третьому Генеральне консульство у Києві – 50 тисяч віз.

При цьому, лише 3,5 тисячі українців отримали мультивізи строком на 5 років, 1,5 тисячі – на 4 роки і майже 8 тисяч – на 3 роки. Натомість, кількість одержувачів польських віз, виданих строком на 1 рік, зросла до 50 тисяч.

Нагадаємо, найбільше Шенгенських віз українцям видає саме Польща. Минулого року громадяни України отримали у польських консульствах 830 тисяч віз.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Івано-Франківських поїздах потребують замін 90% комплектів постільної білизни
Наступна : У центрі Бангкока біля храму прогримів потужний вибух, є загиблі.ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×