Верховна Рада затвердила нову методику визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, необхідну для сплати транспортного податку, а також усунув конкурентні переваги для авто, вироблених в Російській Федерації.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на Інтерфакс-України.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою в грудні 2015 року, власники автомобілів віком до п’яти років і середньо ринковою вартістю понад 750 розмірів мінімальних зарплат сплачують транспортний податок в розмірі 25 тис. грн.

Середньоринкову вартість автомобілів повинен визначати МЕРТ за затвердженою Кабміном методикою, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’ємів циліндрів, типу коробки передач, пробігу. Середньоринкова вартість автомобіля розраховується за методом аналогії цін ідентичних автомобілів за формулою, визначеною у Порядку визначення середньоринкової вартості автомобілів, затвердженої постановою Кабміну №403 від 10 квітня 2013 року.

Джерелом інформації для визначення ціни нового автомобіля є прайс-листи виробників (дилерів). Інформацію про ціни на нові автомобілі до 10 січня подає в МЕРТ держпідприємство “Держзовнішінформ”.

Кабмін також затвердив зміни до Порядку визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів з метою усунення додаткових преференцій для автомобілів походженням з країн СНД. Міністерство зазначає, що 87% авто, імпортованих з країн СНД, зроблені в РФ, тому такі зміни усунуть конкурентні переваги для російських автомобілів.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатця, який вбив свого брата-близнюка будуть судити
Наступна : Журналістка з Прикарпаття показала фільм “Злам” про лютневі вбивства на Майдані. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×