Вже з 1 вересня учні молодших класів івано-франківських шкіл почнуть вчитися “по-новому”.
Про деталі нової освітньої програми для школярів розповіла директор Департаменту освіти Івано-Франківської міськради Наталія Микула, передає Станіславське ТБ.
Так, у 1 та 2 класах діти отримуватимуть виключно вербальні оцінки, які не записуватимуться у журнал. В 3 та 4 класах виставлятимуться бали за математику, українську та іноземну мови і літературне читання.
Зменшується об’єм домашніх завдань, а в 1 класі воно узагалі відсутнє.
Франківські педагоги дослідили, які теми даються школярам найтяжче, і перенесли їх з молодших на старші класи.
“Навчання стане більш простішим, гуманнішим та демократичним”, – зазначила пані Микула.
Детальніше у відео 402 каналу.
/фото з відкритих джерел











