socico

Вчитися ніколи не пізно: 90-річня бабуся з Калуша злегкістю кермує автомобілем (ВІДЕО)

90-річна Олена Верхоляк із села Войнилова (Калуський район) на Івано-Франківщині навчилась керувати автомобілем у зрілому віці. 

Про це пише інформаційний портал Прес-центр. 

Пані Олена народилася у 1927 році у Польщі. Пережила Другу світову війну. В дитинстві була вивезена до Німеччини на роботи. Після війни, приїхала в Україну. Тут вийшла заміж, народила і виховала трьох дітей. Маючи освіту всього п’ять класів, усе життя важко працювала у колгоспі. 15 років тому стала вдовою. Діти роз’їхалися, сама залишилася з одним сином. Каже, що тримати велике господарство уже здоров’я не дозволяє, але кілька соток городу біля хати і курей тримає.

“Ми з мамою в Івано-Франківську живемо, а до бабусі приїжджаємо раз на тиждень, по господарству допомогти, – розповідає Андрій, онук Олени Верхоляк. – А недалеко у нас є чудодійне джерело, от ми туди по воду щоразу і їздимо. А щоб бабуся не сумувала, то і її беремо з собою. Одного разу я вирішив їй запропонувати сісти за кермо – кажу, давай, бабуся, спробуй!”

Пані Олена зізнається, що спочатку дуже боялася.

“Андрій кілька разів мене вмовляв, а я навідріз відмовлялася, адже до цього ніколи машину не водила. Та й стара вже. Куди у моєму віці, – зізнається жінка. – А потім і самій цікаво стало, думаю чому б і ні!”, – зізналася бабуся.

Бабуся Олена уважно запам’ятовувала, що онук їй говорив: куди натискати, де повертати, а чого зачіпати взагалі не варто, і, головне, не переплутати газ із гальмами. І їй це вдалося. Жінка сіла за кермо і впевнено поїхала по ґрунтовій дорозі. Потім зупинилася і знову поїхала.

Андрій усе це зняв на відео, щоб показати потім мамі і закинув в Інтернет. Відео з бабусею-водієм стало хітом переглядів.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Австрія завернула групу американських військових, які їхали в Україну
Наступна : «Зрив» ремонту дороги біля смт. Більшівці або скоро вибори. Нові факти. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×