Вчитель англійської мови розробив логотип до 775-літнього ювілею Коломиї. ФОТО

На засідання робочої групи із визначення логотипу для міста приймалось важливе рішення – затвердити логотип Коломиї авторства Володимира Граціанського і підготувати відповідний проект рішення на розгляд сесії Коломийської міської ради, яка відбудеться 13 липня.
 
Вчитель англійської мови у ЗОШ №6 Володимир Граціанський розповів, що раніше не брав участі у розробці логотипів загалом, а от конкурсом з визначення логотипу для Коломиї загорівся одразу ж як почув – біля року тому. Пан Володимир добре розуміється на етнічних символах, цікавиться історією, вміє працювати з графічним дизайном та ще й залюблений у рідне місто. Усе це і сприяло тому, що логотип вийшов лаконічний у виконанні й багатий символікою, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Коломийської міськради. 
 
Крім того, бренд-бук його логотипу був найбільш професійним, а сам логотип гнучкий у використанні на рекламній продукції будь-якого стилю (футболки, пакети, ручки, значки, печатки, друкована продукція, вінілова поклейка на автобусних зупинках, розміщення на сайті, банерах та ін).
 
На презентації перед журі Володимир Граціанський розповів можливості й значення логотипу. А крім того – як подарунок місту до 775-ліття – презентував логотип святкування ювілею Коломиї.
 
Нагадаємо, що логотип Володимира Граціанського став фаворитом серед майже ста запропонованих варіантів: він здобув високу оцінку у членів журі, ввійшов у топ-5 кращих на голосуванні у мережах і голосуванні на вулиці.
 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Коломиянка Іванна Червінська виступить на Шіді Ріді фестивалі в Умані. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : Мессі “засудили до 21 місяця тюрми”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×