Учасник АТО Руслан Зварич з Яворівки Калуського району, який отримав важке поранення в АТО і нині намагається повернутися до звичногожиття, отримав допомогу від побратимів.
Додому до Руслана Зварича та мами, з якою він проживає, навідалися члени ГО “Об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України імені Романа Шухевича”, інформує Станіславське ТБ з посиланням на “Вікна”.
За сприяння об’єднання цього разу допомога надійшла від ТОВ «Карпатська кераміка», дякуючи її директору Івану Петріву. В Яворівку відвезли облицювальну плитку для туалета і ванни. Також, дякуючи партнерам з грмоадської ініціативи «Поранені SOS», Руслану дістався подарунок у вигляді сучасного ортопедичного ліжка з матрацом.
26 квітня 2015 року Руслан Зварич був доправлений до Сєвєродонецької міської лікарні з надважкою черепно-мозковою травмою, струсом мозку, великою гематомою в мозку, втратою частини черепа з правого боку. З того часу пережив кілька операцій.
Нагадаємо, 43-річний мешканець Яворівки Калуського району з квітня воював у зоні АТО. Він – найважчий поранений на Прикарпатті.
Реквізити для допомоги:
Одержувач: Приватбанк
номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Призначення платежу: Для зарахування на картку 5168755503157733
ПІП Зварич Галина Іванівна