Важко поранений прикарпатець успішно проходить реабілітацію в Іспанії та готується до операції. ВІДЕО

Асоціація «Українці Тарагони» оприлюднила відео з калушанином Олегом Івахнюком, який робить помітні успіхи у лікуванні та реабілітації. Нині боєць АТО перебуває в одній із клінік Іспанії.

У Тарагоні діє одна з найпотужніших волонтерських груп в Іспанії. Цих людей об’єднавВіктор Казмірук. Допомога пораненим, хворим дітям в Україні, співпраця з українськими волонтерами — ось не повний перелік добрих справ цих людей, передає Станіславське ТБ з посиланням на Вікна.

Нині спільнота прийшла на допомогу калушанину Олегові Івахнюку.

Віктор Казьмірук з асоціації «Українці Тарагони» відвідав Олега і вирішив перевірити роботу іспанських реабілітологів. Про справи нашого героя він зняв відео.

 

 

Опубліковано Viktor Kazmiruk 1 березень 2016 р.

“Як бачите, у нас є чим похвалитися. Щоб відновитися після подібних травм, потрібно багато часу, але маємо дуже хорошу динаміку в реабілітації. Майже загоїлися рани, вже не так турбують судоми”, — розповідає Віктор Казьмірук

За його словами, важливо, що зберегли гроші, які збирали по всій Іспанії, і тепер є непоганий резерв.

“У четвер їдемо на зустріч з відомим травматологом і будемо говорити про лікування лівої ноги. Оскільки пролежні добре заживають, тепер можна говорити про операцію”, — переконаний Віктор Казьмірук.

Нагадаємо, волонтерам вдалося зробити майже неможливе й калушанин Олег Івахнюк, який понад рік був прикутий після поранення до ліжка, поїхав на лікування до Іспанії.

Олег Івахнюк був поранений у бою під Попасною на Луганщині 18 липня 2014 року. В Олега було три кулі в нозі, роздроблено тазобедровий суглоб. З того часу він переніс кілька десятків операцій і, нарешті, почав сидіти.

Нагадаємо, проект “Хоробрі серця” присвятив Олегу Івахнюку та його землякам окрему програму.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Долинщині неуспадковані земельні частки передадуть в оренду
Наступна : На Прикарпатті підприємець заробляв на землях територіальної громади

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×