Вакцина проти поліомієліту вже в Україні: Прикарпаття у першій черзі вакцинації

ЮНІСЕФ надала Україні вакцини проти поліомієліту ОПВ, виробництва Санофі Пастер (Франція), в якості гуманітарної допомоги. 

На склади ДП “Укрвакцина” Міністерства охорони здоров’я надійшла друга партія  2 млн 200 тис. доз. Про це повідомляє УНІАН. 

У відомстві пояснили, що це залишок від загального обсягу гуманітарної допомоги, що становить 1,1 млн доз інактивованої – ІПВ та 3,7 млн доз живої – ОПВ вакцини проти поліомієліту.

«Перша партія зайшла в Україну в травні поточного року. Ця кількість дозволить провести щеплення більше ніж 3 млн дітей по всій Україні», – зазначили в МОЗ.

У відомстві наголосили, що вакцина готова до розвезення по регіонах і буде використана в рамках проведення додаткової турової імунізації дітей проти поліомієліту після відповідного урядового розпорядження.

Раніше міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі заявив, що у Закарпатській області зафіксовано два випадки захворювання дітей на поліомієліт. Тоді ситуацію було класифіковано як спалах хвороби в регіоні.

3 вересня у МОЗ заявили, що сертифікована ВООЗ лабораторія підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті було викликано вірусом, похідним від вакцинного штаму, та підтверджено циркуляцію вірусу, що, відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил, прирівнюється до спалаху поліомієліту.

Пізніше в МОЗ повідомили, що масова імунізація дітей проти поліомієліту розпочнеться із Закарпатської області. Кампанія зі щеплення дітей з використанням оральної поліовакцини пройде у три раунди: перший розпочнеться із Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської областей. Протягом двох тижнів буде охоплено усі регіони країни. У першому і другому раундах буде вакциновано дітей до 6 років, у третій раунд буде включено дітей до 10 років. Імунізацією має бути охоплено 95% дітей в країні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківські правоохоронці застерігають про Інтернет-шахраїв
Наступна : На Івано-Франківщині затримали водія, що збив на смерть пішохода і втік з місця події

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×