Вакарчук різко дорікнув Потапу через позицію до української пісні

Гучний скандал розгорівся під час прямого ефіру одного із талант-шоу. Двоє іноземних музикантів, що були у команді Святослава Вакарчука, виконали пісню на слова Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”.

Це виконання чомусь насмішило Потапа, передає Станіславське ТБ з посиланням на 24 канал.

“Я очікував від Слави чогось такого. Дует у вас інтернаціональний, хотілося почути українську пісню. Я – людина, що тонко відчуває гумор і закладає його у своїх піснях. За Славою я цього не помічав… Під час виступу я не міг визначитися: що це? Це було серйозне виконання цієї пісні або з гумористичного боку? Це аранжування у мене не клеїлося і ставало трохи смішно”, — сказав Потап.

Ці слова репера неабияк розгнівали Вакарчука.

“Коли чуєш, що деякі люди, що виховані в Україні, і так відносяться до української культури. Це також викликає сміх і сльози”, — обурився лідер Океану Ельзи.

За його словами, такі люди зробили з української музики “шароварщину”, яку можна співати лише під горілку за столом.

“Я хочу бачити співаків, які хоча б з акцентом, але від душі віддають. А не тих, що співають не від душі, а лише за гроші. І які формально кожного дня виходять на сцену, щоб заробити черговий гонорар”, — сказав Святослав.

При цьому Потап під час промови намагався й далі жартувати, вигукуючи: “Амінь, Слава!”.

Не міг заспокоїтись Вакарчук і навіть тоді, коли його попросили зробити вибір між кандидатами.

“Не розумію, що тут було смішного? Кому у цьому залі було смішно?”, – обурливо запитав Вакарчук.

Руку в гору підніс знову лише Потап.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У лікарні померла жінка, яка потрапила у ДТП з керівником франківської самооборони
Наступна : 149 українських спортсменів вибороли олімпійські ліцензії на Ігри в Ріо

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×