В Яремчі ДАІ провела захід “Місто професій”

Мета заходу – ознайомити дітей та громадськість із приладами, які використовують у роботі інспектори ДАІ, розповісти про принцип їх роботи у процесі нагляду за дорожнім рухом при фіксуванні порушень Правил водіями та популяризувати професію правоохоронця загалом.

Діти з цікавістю розглядали та вивчали прилад «TRU-CAM», яким інспектори користуються у роботі та вимірюють швидкість транспортного засобу, який рухається з перевищенням встановлених швидкісних режимів. Ознайомилися з приладом «Drager», який визначає ступінь алкогольного сп’яніння водія та застосовується інспектором у разі підозри на керування автотранспортом водієм у нетверезому стані. Також діти запитували про робочі будні інспекторів, які трапляються в роботі цікаві факти, які злочини вони розкривають, яку потрібно здобути освіту, щоб працювати у Державтоінспекції, скільки заробляють міліціонери та багато інших запитань.

Така зустріч дозволила юним яремчанцям бути поближче до міліції, відверто поспілкуватися та зробити висновки чи міліція така як хочуть бачити її місцеві мешканці, чи потрібно щось змінити, налагодити ближчий контакт, висловити свої побажання і пропозиції. Важливо, що таке спілкування правоохоронців з людьми відбулося не тільки з молоддю, але й громадськими активістами, посадовими особами та всіма бажаючими автомобілістами, які прийшли на захід.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Після бою з Мюллером Олександр Усик перший у рейтингу WBO
Наступна : У Франківську збудують екомайданчик

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×