В Україні сьогодні проходять вибори старост у 30 об’єднаних територіальних громадах

В Україні сьогодні проходять вибори старост у 30 об’єднаних територіальних громадах Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей.

Про це повідомили у прес-службі Мінрегіону, передає Станіславське ТБ з посиланням на “112 канал“.

Вперше вибори сільського старости в Україні пройшли 17 січня у смт Ірдинь Білозірської об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області. У голосуванні взяли участь 319, або 46,7% виборців від їхньої загальної кількості. За попередніми результатами голосування, перемогу здобув Олександр Максимов, за якого проголосували 78,6% виборців. За іншого кандидата Юрія Перевалова віддали голос 21,4%. Обраний староста буде представляти інтереси жителів Ірдині у Білозірській об’єднаній територіальній громаді, до якої віднедавна входить селище.

Територіальну громаду ірдинці утворили разом із сусіднім селом Білозір’я, згідно із законом “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Білозірська об’єднана територіальна громада стала однією з перших таких громад в Україні.

Вибори старост також призначені на 14 лютого в Одеській, 21 лютого в Закарпатській, 28 лютого в Івано-Франківській, Львівській, 6 березня в Чернігівській, 13 березня у Тернопільській областях.

Як відомо, в Україні в даний час об’єдналися 159 територіальних громад.

Читайте також:

Франківські студенти обговорили процес децентралізації

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Василь Вірастюк просить допомоги для старшого брата Романа
Наступна : Єгипет чи Україна: Київські журналісти перевіряли як відпочити на Закарпатті. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×