В Україні розпочали виробництво бензину стандарту «Євро-5»

Шебелинський газопереробний завод почав виробництво бензину А-95, який відповідає європейському стандарту екологічності «Євро-5» після виконання проектів із модернізації.

Про це повідомляють у прес-службі ПАТ «Укргазвидобування», передає Станіславське ТБ.

«Перша партія бензину А-95 стандарту «Євро-5» виробництва Шебелинського ВПГКН буде запропонована до продажу на найближчі торги, які відбудуться 6 вересня 2016 року на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», – йдеться у повідомленні.

Як свідчить протокол випробувань незалежного акредитованого випробувального центру «Інспекторат Україна», вміст сірки в Шебелинському бензині А-95 складає 6,4 мг/кг. Допустима норма для цього стандарту – 10 мг/кг.

Відповідність стандарту «Євро-5» і вимогам ДСТУ 7687:2015 підтверджується також сертифікатами УкрСЕПРО та УкрНДНЦ.

Нагадаємо, у квітні цього року ПАТ «Укргазвидобування» розпочало виробництво бензинів стандарту Євро 4 та декларувало перехід на стандарт Євро 5 до кінця поточного року.

За словами директора з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергія Федоренка, перехід на випуск продукції, яка відповідає сучасним стандартам якості – це знакова подія для української нафтопереробки.

«Ми рухаємось чітко за планом модернізації, за планом відповідальності перед нашим споживачем. Минулого року розмови про початок випуску бензинів стандарту Євро 4 мали скептичне забарвлення, проте сьогодні ми маємо справу із новим стереотипом Шебелинського ВПГКН і, звісно, – це якість продукції, що відповідає Євро 5. До кінця поточного року модернізація технологічного процесу дозволить привести якісні показники усієї продукції до високих екологічних стандартів».

У найближчих планах компанії – повний перехід на випуск дизпалива стандарту Євро 4 та та випуск бензину А-92 стандарту Євро 5.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатська спортсменка виборола для України другу бронзу чемпіонату світу. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : У медичному університеті обговорили співпрацю з престижним німецьким університетом

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×