В списку франківського УКРОПу виявився екс-регіонал

В списку кандидатів в депутати до Івано-Франківської міської ради від політичної партії “УКРОП” виявився колишній член СДПУ(о) та Партії Розвитку України Микола Кучернюк.

Нещодавно відповідний банер з фото Кучернюка з’явився в мережі Фейсбук. Як виявилось, Микола Кучернюк дійсно балотуватиметься до міськради від “УКРОПу”.

Раніше, Кучернюк був виконуючим обов’язки секретаря Івано-Франківського осередку Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), яка тоді належала куму президента РФ Владіміра Путіна Віктору Медведчуку.

Про це йдеться у інформації з офіційного сайту СДПУ(о).

В 2010 році Микола Кучернюк балотувався до міської ради у 2-му виборчому окрузі від міської організації партії Сергія Тігіпка “Сильна України”

В на початку Революції Гідності Кучернюк підтримав рішення Януковича не підписувати договір про асоціацію України з ЄС та створення тристороннього діалогу, до якого долучилась Росія.

«Станом на кінець року у нас, тобто в держави, були усі передумови для того, щоб опинитися на межі економічного дефолту. Складність суспільно-політичних та економічних процесів суттєво поглибилась внаслідок політичної кризи, яка проявилась у небажанні опозиції рухатися в напрямку конструктивних дій шляхом переговорного процесу з Президентом України. Поспішність рішень у підписанні міжнародних договорів про співробітництво України з представниками інших країн могло обернутися трагічними і безповоротними  наслідками для економіки країни, – казав він в інтерв’ю для видання Бріз у грудні 2013 року.

У 2014 році Кучернюк вступив у лави сателіта доживаючої останні дні Партії Регіонів – “Партію Розвитку України”, яку очолив екс-представник Президента у ВР, регіонал Юрій Мірошниченко.

Кучернюк був присутнім на відкритті Івано-Франківського осередку партії, а також в деяких своїх інтерв’ю представлявся її членом.

Відео пре-служби ПРУ. Тут він представляється як “член Партії розвитку України та громадський діяч”. Детальніше в описі до відео:


Інтерв’ю інтернет-виданню “Паралелі”
Фото прес-служби ПРУ
Фото прес-служби ПРУ

 Нагадаємо, вибори до місцевих рад відбудуться 26 жовтня.

 

2 коментарі

  • Одним словом, йому треба терміново зрубати бабло. Певно, пан Кучернюк на розум небагатий, і вміє заробляти лишень корупційним способом. Ішов би в бізнес, відкривав би власну фірму, займався би високотехнологічними товарами. тобто їх випуском тут, в Україні. А ще один трутень, такий як він, нам ЗОВСІМ НЕ ПОТРІБЕН!!! тОМУ ГЛАТИ ТАКИХ ЯК ВІН, ТРЕБА ВЗАГАЛІ З ПОЛІТИКИ. нАВІЩО КОРУПЦІОНЕРІВ РОЗВОДИТИ? АДЖЕ ВСІ ВОНИ ПОТЕНЦІЙНІ ЗРАДНИКИ УКРАЇНИ: бачте, як міняє політсили, як шкарпетки? В шістьох політсилах побував за п`ять років! Ясно що він не знає що таке політичні переконання, у нього один бог- мамона.

  • Щоб бізнес йти потрібні умови для розвитку бізнесу яких немає і повинна бути проведена дерегуляція а влада навпаки створює перешкоди для бізнесу і збільшує податковий тиск .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Тернопільщині через сигарету живцем згорів чоловік та його будинок. ФОТО
Наступна : У Києві жінки роздяглися, щоб безкоштовно заправити автомобілі. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×